Kontakt

UNDRAR DU ÖVER NÅGOT ?

Tag gärna kontakt med någon av nedanstående!

Annika Palmgren annika@sfhf.se 070-6242783

Kristin Brüdigam sekreterare@sfhf.se

Helen Hilltorn Bogren helen@sfhf.se

Susanne Skalin kassor@sfhf.se

Amarins Bouma amarins@sfhf.se

Sandra Åhs Sivertsen sandra@sfhf.se

Amanda Westbroek amanda@sfhf.se

Stefan Lagerblad stefan@sfhf.se

Mikaela Brandin mikaela@sfhf.se

eller till avel@sfhf.se för frågor om avel

Eller maila till kontakt@sfhf.se

Fyll i snabbformuläret och skicka det till oss, så återkommer vi snarast till dig, välkommen!