Kontakt

UNDRAR DU ÖVER NÅGOT ?

Tag gärna kontakt med någon av nedanstående!

Lotta Kallberg Walldén lotta@sfhf.se

Annika Palmgren annika@sfhf.se 0706-242783

Mikaela Brandin mikaela@sfhf.se

Susanne Skalin susanne@sfhf.se

Ulrika Holst ulrika.holst@sfhf.se

Ewa Ring ewa@sfhf.se

Amarins Bouma amarins@sfhf.se

Stefan Lagerblad stefan@sfhf.se

Ulrika Söderberg ulrika.soderberg@sfhf.se

Eller maila direkt härifrån till info@sfhf.se

Fyll i snabbformuläret och skicka det till oss, så återkommer vi snarast till dig, välkommen!