Kontakt

UNDRAR DU ÖVER NÅGOT ?

Tag gärna kontakt med någon av nedanstående!

Annika Palmgren annika@sfhf.se 070-6242783

Mikaela Brandin mikaela@sfhf.se

Susanne Skalin susanne@sfhf.se

Ulrika Holst ulrika.holst@sfhf.se

Amarins Bouma amarins@sfhf.se

Helen Hilltorn Bogren helen@sfhf.se

Sandra Åhs Sivertsen sandra@sfhf.se

Stefan Lagerblad stefan@sfhf.se

Barbro Andersson barbro@sfhf.se

Eller maila direkt härifrån till info@sfhf.se

Fyll i snabbformuläret och skicka det till oss, så återkommer vi snarast till dig, välkommen!